Podstrona: Studenci, doktoranci i pracownicy Politechniki Rzeszowskiej mogą korzystać z nieodpłatnej porady psychologicznej. / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2021-10-11 , red.  Maja Kołodziej
Logo Biura ds.Osób z Niepełnosprawnością

Studenci, doktoranci oraz pracownicy Politechniki Rzeszowskiej mogą korzystać z nieodpłatnej porady psychologicznej. Konsultacje prowadzi psycholog mgr Grażyna Reguła. Rozmowa z psychologiem jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego, kto doświadcza konkretnych trudności życiowych, związanych z przeżywaniem stresu i zaburzeń lękowych, problemów ze snem itp.

Gabinet Psychologiczny znajduje się w budynku J, przy ul. Podkarpackiej 1 w Rzeszowie, pokój nr 021. Psycholog przyjmuje w poniedziałki i we wtorki w godzinach 14.35–18.00, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Zgłoszenia i zapisy na wizytę są przyjmowane telefonicznie pod numerem tel. 501 050 976.

Rozmowa z psychologiem jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego, kto doświadcza konkretnych trudności życiowych, związanych np. z przeżywaniem stresu i zaburzeń lękowych, problemów ze snem, problemów z kontrolowaniem emocji, problemami adaptacyjnymi i relacjami interpersonalnymi, dylematami zawodowymi, wypaleniem, problemami z nauką, kłopotami rodzinnymi, lub kto zmaga się z długofalowym dyskomfortem psychicznym. „Psycholog nie ocenia i nie wartościuje Twojej osoby ani Twoich problemów. Pomoże Ci przyglądnąć się Twoim problemom, znaleźć ich źródło, uwzględnić najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, a Ty zdecydujesz co z tym zrobić” – mówi mgr Grażyna Reguła.

Rekomendacje Ministerstwa Edukacji i Nauki opracowane w uzgodnieniu z GIS dotyczące działania uczelni w roku akademickim 2021/2022 podkreślają ważność zaspokojenia potrzeb w zakresie wsparcia psychologicznego studentów, doktorantów i pracowników uczelni.

Powrót do listy aktualności